Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

WP: Spot PiS o uchodźcach autorstwa byłych właścicieli Solvere. Teraz pracują w KPRM

26 październik 2018 08:14
79 13

Materiał wywołał falę krytyki na Twitterze. Również po stronie prawicy. Zdaniem komentatorów spot mógł być jedną z przyczyn wyborczej porażki w Warszawie Patryka Jakiego.

Rzeczniczka KPRM Joanna Kopcińska w rozmowie z Gazeta.pl stwierdziła, że nie zna szczegółów dotyczących produkcji spotu. Odesłała nas do europosła PiS Tomasza Poręby, który był odpowiedzialny za kampanię do wyborów samorządowych. Wysłaliśmy do posła pytanie, czekamy na odpowiedź. Próbujemy także uzy...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
Oceniono 7 razy

26 październik 2018 08:19

Ciekawe co na to krzywousty recydywista któremu tolerancja i miłość do człowieka z ust nie schodzi.

Zaloguj siê Skomentuj

26 październik 2018 08:18

Aby oceniæ lub

krynolinka

26 październik 2018 08:18

Jasne, nikt z PiS-u nie widzia³ spotu przed oficjaln± prezentacj±, nikt nic nie wie. Kto¶ musia³ przyklepaæ jednak ten syf.

dziadwawelski

26 październik 2018 08:18

Dwoje uczciwych pisowskich z³odziei !!! Dojna zmiana w wersji "Polish delux" ;-))))

Oceniono 3 razy

26 październik 2018 08:17

Takie spoty nigdy by nie powstały, gdyby nie rasizm Polaków, powszechny w społeczeństwie jak kłamstwa w TV Kurskiego.

blechtrommel

26 październik 2018 08:17

Takie spoty nigdy by nie powsta³y, gdyby nie rasizm Polaków, powszechny w spo³eczeñstwie jak k³amstwa w TV Kurskiego.

pdppdp

26 październik 2018 08:17

Czy¿by by³o tak, ¿e w kancelarii krzywomordego dosz³o do pope³nienia przestêpstwa? Kampania samorz±dowa finansowana z pieniêdzy rz±dowych?

pdppdp

26 październik 2018 08:16

Czyżby było tak, że w kancelarii krzywomordego doszło do popełnienia przestępstwa? Kampania samorządowa finansowana z pieniędzy rządowych?

krotkizzoliborza

26 październik 2018 08:16

Ciekawe co na to krzywousty recydywista któremu tolerancja i mi³o¶æ do cz³owieka z ust nie schodzi.

Oceniono 6 razy

26 październik 2018 08:15

Program BMW+

Oceniono 4 razy

26 październik 2018 08:15

Dwoje uczciwych pisowskich złodziei !!! Dojna zmiana w wersji "Polish delux" ;-))))

czechy11

26 październik 2018 08:14

Padkudna zdemoralizowana szajka z PiS.

0ya

26 październik 2018 08:14

Wygląda na to, że nawet kradną byle jak, bo co mi zrobicie? Moje jest cba i prokurator i brezydent - czyli nic mi nie grozi.