Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Wybory samorządowe 2018. Piotr Guział: gdy wygra Trzaskowski, PiS nie da na metro

9 październik 2018 14:23
66 10

Piotr Guział napisał, że jeśli wybory samorządowe w Warszawie wygra Rafał Trzaskowski, stolica "na lata będzie odcięta od funduszy z budżetu państwa na budowę metra, mostów i obwodnicy".

Dlaczego? - Bo rząd PiS nie zaufa PO po aferze reprywatyzacyjnej - uzasadnia Guział i zachęca do głosowania na Patryka Jakiego, którego sam niedawno poparł. - Każdy pragmatyczny mieszkaniec, chcąc rozwoju Warszawy, wybierze Patryka Jakiego - ocenia polityk, którego Jaki - jeśli wygra - mianuje swoim...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
gromek1

9 październik 2018 14:27

piêkne. oto kwintesencja pisdusiowej demokracji. nie wygra nasz to strzelimy focha i obrazimy siê na Stolicê.

yenk

9 październik 2018 14:27

Niech nie daje palancie, wtedy w W-wie nie przekroczy progu. Tu nie podkarpacie.

eclipse23

9 październik 2018 14:26

co to ku,.. ma byæ guzia ty buraku, jaka¶ "kara" dla warszawiaków za niewybranie pisowskiego goovna? dzieki wam do tej pory w polsce jeszcze nic nie powstalo.

frankyy

9 październik 2018 14:25

Walcie siê Jaki Guziaki i PISiaki!

Zaloguj siê Skomentuj

9 październik 2018 14:25

Aby oceniæ lub

biesczad1

9 październik 2018 14:25

To PiS za w³asne pieni±dze sfinansuje metro w Warszawie???

remo29

9 październik 2018 14:25

Znaczy Guzia³ przypadkiem (?) chlapn±³, gdzie PiS ma Warszawiaków. Cieszycie siê?

droch

9 październik 2018 14:25

Przekaz jest prosty: je¶li wygra Trzaskowski, Guzia³ na 5 lat zostanie odspawany od koryta. O to jest jego prawdziwy problem.

wooki74

9 październik 2018 14:24

Czyli jednym s³owem PIS zem¶ci siê na mieszkañcach Warszawy, i¿ nie zag³osowali "po jedynej s³usznej linii". Æwoku wal siê, obejdziemy siê bez kolejnej linii metra, czy mostu przez jaki¶ czas byle tylko twój kumpel drechol st±d wyp*****

metaxo

9 październik 2018 14:23

Jeep się pisia gnido!