Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Wyniki wyborów 2018. Kogo poprze Kukiz'15 w II turze? Nikogo. "Nie kupczymy głosami wyborców"

23 październik 2018 13:52
125 14
Wyniki wyborów 2018. Kogo poprze Kukiz'15 w II turze? Nikogo. "Nie kupczymy głosami wyborców"

a sejmowym korytarzu członkowie klubu Kukiz'15 oświadczyli, że ich klub ani też stowarzyszenie nie poprze żadnego kandydata w II turze wyborów samorządowych. Posłowie klubu podziękowali wyborcom za oddane głosy i stwierdzili, że ich elektorat nie potrzebuje podpowiedzi przed II turą.

Agnieszka Ściagaj tłumaczyła, że klub Kukiz'15 "nie kupczy głosami swoich wyborców", a oni sami są "w pełni świadomi tego, na kogo należy oddać swój głos". Posłanka wyjaśniła także, że ich wyborcy najlepiej znają swoich kandydatów i będą mogli złożyć swój głos bez wytycznych z Warszawy i oddadzą swó...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 14
wujekdolf

23 październik 2018 13:57

antysystemowcy... ich maæ.

taroudant

23 październik 2018 13:57

Jako¶ siê obejdziemy bez poparcia propisowskiej gromadki faszystów od Kukiza. Równie dobrze mo¿na zapytaæ kogo poprze Maryjan Kowalski, choæ ten przygl_p nawet nie zrozumie pytania.

Popijajac Piwo

23 październik 2018 13:56

"Nie kupczymy g³osami" Znaczy nikt jeszcze nie zaproponowa³ wystarczaj±co du¿o...

senior2244

23 październik 2018 13:55

Dupow³azy PiSowskie wypieraj± siê wspó³pracy z szambem PiSowskim a w³a¿± im w d..y nawet bez wazeliny.

stef0909

23 październik 2018 13:55

W tył sobie wsadżcie wasze głosy!!!

Zaloguj siê Skomentuj

23 październik 2018 13:54

Aby oceniæ lub

Oceniono 5 razy

23 październik 2018 13:54

Jakoś się obejdziemy bez poparcia propisowskiej gromadki faszystów od Kukiza. Równie dobrze można zapytać kogo poprze Maryjan Kowalski, choć ten przygl_p nawet nie zrozumie pytania.

piki1

23 październik 2018 13:54

He, he, he, takiego wała!!! Nie przekażę nikomu mojego ogromnego, 2,6 procentowego poparcia. Jakubiak - napij się swojego sikacza i rób dalej interesy z Palikotem.

Oceniono 2 razy

23 październik 2018 13:54

Nie ma takiej procedury, aby przekazywać "swoje" głosy na innego kandydata ! To nie Ameryka ! Głosy są tylko na papierze, i nie są czyjąś własnością !

Popijajac Piwo

23 październik 2018 13:54

"Nie kupczymy głosami" Znaczy nikt jeszcze nie zaproponował wystarczająco dużo...

krynolinka

23 październik 2018 13:54

Liżesz Kaczyńskiemu i nie ? Dałeś i będziesz dawał.

stef0909

23 październik 2018 13:53

W ty³ sobie wsad¿cie wasze g³osy!!!

bkgazeta

23 październik 2018 13:53

wydaje mi się, że wybory pokazały dobitnie jakie jest miejsce tej zbieraniny byle kogo. Chyba szaleniec liczyłby na ich głosy poparcia.

niko8472

23 październik 2018 13:52

Kukiz nie kupczy glosami? Kawal roku...