Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

PO złoży zawiadomienie do prokuratury ws. wypowiedzi Berczyńskiego o Caracalach

18 kwiecień 2017 11:14
54 7
PO złoży zawiadomienie do prokuratury ws. wypowiedzi Berczyńskiego o Caracalach

Platforma Obywatelska złoży we wtorek zawiadomienie do prokuratury w Szczecinie o możliwości popełnienia przestępstwa przez dr. Wacława Berczyńskiego w związku z jego wypowiedzią o "wykończeniu Caracali". Politycy Platformy pytali we wtorek w czyim interesie działał dr Berczyński.

Posłowie PO: Cezary Tomczyk i Marcin Kierwiński pytali na wtorkowej konferencji prasowej w czyim interesie i na jakiej podstawie działał dr Wacław Berczyński. - Oto przedstawiciel polskiego państwa, szef komisji badającej wypadki lotnicze w naszym kraju, pełnomocnik ministra (obrony narodowej) ds. ś...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 7
Polak

25 kwiecień 2017 18:43

Trzeba powołać komisję i ukarać gada oraz jego kłamliwych ekspertów oraz ich mocodawców Z tym populizmem i kłamstwami należy zdecydowanie skończyć. Pogonić to paskudztwo w cholerę !!!

Oko

18 kwiecień 2017 23:09

PO zabrał by się do pracy a nie tylko skarży i lobbuje dla innych. Gdzie ich patriotyzm?

maciek

18 kwiecień 2017 23:00

"Znam się na lotnictwie "? Co to za nacisk zupełnie jakby ktoś powiedział w stosunku do siebie ej ty ja tu jestem najlepszy a nie warto z takim nawet gadać. Przemyśl pan to .

Zgłoś wpis

18 kwiecień 2017 22:26

Dajcie spokój już z tymi Karakalami . Przecież ten przetarg od samego początku był ustawiony pod Francuzów. Ktoś chciał zarobić ale nie wyszło. Śmigłowce były drogie , nieprzydatne, serwis takich śmigłowców to kolejne miliony wyrzucone w błoto. Biedna Polska miała utrzymywać miejsca pracy we Francji . To już jest szczyt absurdu.

cogorsze

18 kwiecień 2017 11:17

Doniesienie do prokuratury na Radosława Sikorskiego w związku z jego wypowiedzią: "dorżniemy watahę" - dotyczącą PiS i jego zwolenników, czyli namawianie do wymordowania 6 milionów Polaków. Może to otrzeźwi oPOzycję.

opinia wyborcy

18 kwiecień 2017 11:16

Ci posłowie PO to bez mózgowe gnomy!!!! Dr Wacław Berczyński wyraźnie mówi, że "Znam się na tym, znam się na śmigłowcach, znam się na lotnictwie." i dlatego doprowadził do zerwania przetargu na francuskie buble Caracale. Cep by to zrozumiał ale nie posłowie PO czy Nowoczesnej. Najgorzej kumatym w tej zgrai jest: Kierwiński, Tomczyk i jeszcze kilku innych cymbałów tej orkiestry PO. TOMCZYK, POLITYKIEM(posłem) MOŻE BYĆ KAŻDY DUREŃ(do których ty należysz), zapamiętaj to sobie cymbale.!!!!

leszek1953

18 kwiecień 2017 11:15

WEŻCIE SIĘ W KOŃCU DO ROBOTY O KTORĄ ZABIEGALIŚCIE I ZA KTÓRĄ JA P ŁACĘ