Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Z inicjatywy Dudy powstaje nowa służba. Koszt "łącznościowców" to na razie 1,5 mln zł

2 grudzień 2018 07:52
139 9

W przyszłym roku, z inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy, ma powstać nowa służba. Jak opisuje "Gazeta Polska Codziennie", będą to łącznościowcy, mający zapewnić komunikację na linii Pałac Prezydencki - najważniejsze instytucje w kraju.

Koszt budowy nowej służby wyceniono na 1,5 mln zł. To kwota, dzięki której głowa państwa będzie miała "stałą i efektywną" łączność z innymi ośrodkami.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
darmen987

2 grudzień 2018 07:56

Budyniowi marz± siê gor±ce linie do sterowania krajem. Czym skorupka za m³odu nasi±knie, tym na staro¶æ wali ...

jackanapes

2 grudzień 2018 07:56

Tylko wyposa¿cie ich w szumid³a najnowszej generacji, bo znowu bêdzie wtopa.

krynolinka

2 grudzień 2018 07:55

Cz³owiek, który nie decyduje nawet o tym w jakim kolorze gatki nosi, organizuje sobie "s³u¿by", kot prezesa pewnie w³a¶nie r¿y ze ¶miechu.

Zaloguj siê Skomentuj

2 grudzień 2018 07:54

Aby oceniæ lub

owca888

2 grudzień 2018 07:54

Brawo, Adrian, nowe posadki dla krewnych i znajomych królika. Nic innego. RODZINA + NA SWOIM. Trzeba dodatkowych etatów w ramach oszczêdno¶ci, bo bez tego ani rusz. A jutro jed¼ posuszyæ z±bki w katowickim smogu. Dobry jeste¶ w robieniu min g³upka wioskowego. I powiedz co¶ mundrego w zwoim stylu. Np. o tym, jak dbamy o klimat, w zwi±zku z czym budujemy za wielkie poieni±dze elektrowiê wêglow± w Ostro³êce, w dodatku na ruski wêgiel. I jak bardzo wzros³a ilo¶æ importowanych przez Polskê odpadów, które potem palimy na wysypiskach. Powiedz co¶ o tym, retardzie.

maaac

2 grudzień 2018 07:53

Zabrak³o miejsca przy ju¿ istniej±cych korytkach?

1moja

2 grudzień 2018 07:53

"...Prezydent buduje now± s³u¿bê, "³±czno¶ciowców" ..." A nastepna sluzba bedzie "sluzba dlugopisowcow" aby Adrian w kazdych warunkach mogl wszystkie kwity od Jaroslawa K. natychmiast podpisac. PS. A co bedzie z tymi ludzmi, ktirzy teraz sa za to odpowiedzialni?! Dostana miejsca na liscie wyborczej do enigmatycznej UNI? Czy dostana tylko podwyzki bo im sie za ciezka prace w broszkowej druzynie nalezay? Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

stachkaz47

2 grudzień 2018 07:52

A SYGNALI¦CI od KAMIÑSKLIEGO nie wystarcz±???? ZNOWU na sto³ek czeka jaki¶ PRZYCHLAST. Nied³ugo siê dowiemy. Wszyscy DOJ¡ t± chabetê POLSKÊ to i ten nie chce pozostaæ w tyle. Brawo Endriu.,

l1l99