Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Jaki zaatakował PO i wywołał "aferę znakową". Ale przeszarżował i sam oberwał

4 maj 2018 08:07
79 16

Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości i kandydat PiS na prezydenta Warszawy, zameldował się w piątek rano przy rondzie De Gaulle'a w Warszawie. Podczas konferencji prasowej wskazywał na jeden ze znaków, jaki pojawił się w centrum stolicy. Chodzi o znak stawiany przed różnego rodzaju wydarzeniami w mieście, zakazujący stawiania aut bez wymaganego identyfikatora.

- czytamy na tablicy. Tego dnia ma odbyć się "Marsz Wolności" organizowany m.in. przez Platformę Obywatelską, KOD czy Nowoczesną.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
Oceniono 6 razy

4 maj 2018 08:12

osiągnięcia niejakiego Jakiego: - tropiąc reprywatyzację wywlekł wały robione za kadencji Lecha Kaczyńskiego - walcząc z komunizmem usta o IPN wywołał wojnę dyplomatyczną z całym cywilizowanym światem - zgłosił aspiracje do posady prezydenta stolicy Czech - obśmiał znaki drogowe, które są firmowym elementem imprez organizowanych przez jego matuszkę-partię Naprawdę w PIS nie ma mniejszego młota tępokrawędzistego, który mógłby przerżnąć te wybory nie wywołując aż tak wielkiego poczucia obciachu?

Zbigniew Górski

4 maj 2018 08:12

Czasami trzeba mieć mózg,żeby myśleć. Ale może za dużo wymagam od tego gościa.

jael53

4 maj 2018 08:12

Czekam, kiedy ten pan zaatakuje PPS - za to, że korzysta z ich zamrożonego projektu ustawy, dotyczącej reprywatyzacji. Jak oni śmieli wymyślić coś takiego 22 lata temu?!

krynolinka

4 maj 2018 08:11

Się Jaki jakoś pogubił. Popierdółka taka..

tadian

4 maj 2018 08:10

Idź już na miesiecznice popłakać.

ryslew2061

4 maj 2018 08:09

No tak ordynarnej i bezczelnej hipokryzji to ¶wiat chyba jeszcze nie widzia³. Jaki i jego kamaryla bredz± ze ¶wiêtym oburzeniem o chwilowym ograniczeniu ruchu przez PO, kiedy sami lata ca³e na 2-3 dni blokowali centrum Warszawy, anga¿uj±c w to tysi±ce policjantów, po to tylko, by Napoleon z ¯oliborza móg³ odprawiaæ polityczne spektakle nienawi¶ci. Jaki, durniu! - straci³e¶ okazjê, ¿eby milczeæ!!!

bacowa

4 maj 2018 08:09

ByleJaki, następna hatakumba.

Zbigniew Górski

4 maj 2018 08:08

Czasami trzeba mieæ mózg,¿eby my¶leæ. Ale mo¿e za du¿o wymagam od tego go¶cia.

Oceniono 1 raz

4 maj 2018 08:08

1 sierpnia o godzinie 17 Patryk Jaki oznajmi, że Powstanie Warszawskie upadło z winy Tuska i PO. To zapewni mu zwycięstwo:-)

Zaloguj siê Skomentuj

4 maj 2018 08:07

Aby oceniæ lub

remo29

4 maj 2018 08:07

Co to za g³az intelektualny, nie mam s³ów...

krynolinka

4 maj 2018 08:07

Siê Jaki jako¶ pogubi³. Popierdó³ka taka..

dziadekjam

4 maj 2018 08:07

1 sierpnia o godzinie 17 Patryk Jaki oznajmi, ¿e Powstanie Warszawskie upad³o z winy Tuska i PO. To zapewni mu zwyciêstwo:-)

stef0909

4 maj 2018 08:07

Mam psa ale jest o niebo m±drzejszy od tego geniusza z Opola!!!!

bacowa

4 maj 2018 08:07

ByleJaki, nastêpna hatakumba.

and155

4 maj 2018 08:07

Jaki idiota!!!