Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Zabójcze mrozy nad Polską. Minus 21 stopni w Bieszczadach. Tej nocy zamarzło pięć osób

30 listopad 2018 09:36
96 12

Nad Polskę i pozostałe kraje Europy Środkowej i Wschodniej napłynęło zimne powietrze z Rosji. To dlatego ostatnia noc była wyjątkowo mroźna, a dla niektórych osób tragiczna w skutkach.

W nocy z czwartku na piątek w niektórych regionach Polski temperatura spadła do minus 20 stopni Celsjusza. Najzimniej było w Bieszczadach, we wsi Stuposiany - tam termometry pokazały -21,4 stopnia. W centrum i na wschodzie kraju zimno będzie przez cały dzień - IMGW prognozuje, że w Przemyślu odnotuj...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
Jerzy Miki

30 listopad 2018 09:40

W latach 60,70 to by³y normalne temperatury w zimie,tyle,¿e ludzie nie umierali bo nie by³o bezdomnych bo "komuna" by³a bardzo z³a !

miets1

30 listopad 2018 09:40

Jak powietrze ciepłe to kontynentalne, jak mróz to rosyjski.

tedj

30 listopad 2018 09:39

kto¶ widzia³ jozbieszczad?

Oceniono 2 razy

30 listopad 2018 09:39

5 osób w ciągu jednej tylko nocy. A jak rządziło PO i w ciągu całej zimy zamarzło kilka osób, to PiS podniósł wrzask, że rząd nie dba o bezdomnych i podobne ple ple ple. Ciekawe, nie?

wredek123

30 listopad 2018 09:38

Tak z ciekawo¶ci! Ile osób zamarz³o w grudniu 1981 roku w Polsce? Zna kto¶ dane?

Oceniono 3 razy

30 listopad 2018 09:38

Bez przesady. Gdyby w Warszawie było -30 to i tak nie odbiegałoby to od normy. Zimą bywa zimno, a nawet sypnie śniegiem.

sop3

30 listopad 2018 09:37

Tych 5 nieszczê¶ników zmar³o w w Stuposianach ,czy gdzie indziej?

szwagierbogdana

30 listopad 2018 09:37

A proszê przypomnieæ, kto to powiedzia³? ,,Apelujê do bezdomnych, aby w czasie mrozów nie wychodziæ z domów,,