Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Zalewska obiecuje nauczycielom dodatkowe 500 złotych. Skorzystają jednak tylko wybrani

21 maj 2018 17:55
71 15

Anna Zalewska wypowiedziała się również na temat przewidywanej „walki o miejsce” w szkołach średnich. W przyszłym roku dojdzie do kulminacji dwóch roczników – ostatnich gimnazjalistów i pierwszych ósmoklasistów. Szkoły średnie będą musiały przyjąć aż 730 tys. uczniów, czyli dwa razy więcej niż zazwyczaj. Anna Zalewska uspokaja i dodaje, że dla każdego znajdzie się miejsce.

– Nauczyciele zasługują na właściwe wynagrodzenia i jestem zdeterminowana, by podwyżki były godne. – podkreśliła na wstępie Anna Zalewska. Stwierdziła, że jej rząd prowadzi konsekwentne działania w celu podwyższenia pensji nauczycielom. – Skala podwyżek wynosi 5 proc. do 35 proc. Na poziomie nauczyc...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 15
99venus

21 maj 2018 17:58

Jak ta kobieta uspakaja to znaczy,¿e bêdzie piekna katastrofa.

czechy11

21 maj 2018 17:58

Zalewska 500 nauczycielom wypłaci z PCK. Notabene ktoś jeszcze wierzy w brednie tej przerażonej wizja przegranej PiSowskiej nomenklatury?

czechy11

21 maj 2018 17:57

Zalewska 500 nauczycielom wyp³aci z PCK. Notabene kto¶ jeszcze wierzy w brednie tej przera¿onej wizja przegranej PiSowskiej nomenklatury?

Zaloguj siê Skomentuj

21 maj 2018 17:57

Aby oceniæ lub

remo29

21 maj 2018 17:57

W ca³ej serii "Gwiezdnych Wojen" by³o wiêcej prawdy ni¿ w jednym zdaniu tej szczerz±cej siê baby.

VUURMAMBAKI IBONGO

21 maj 2018 17:57

Pani minister jak zwykle udaje, ¿e nie zna ró¿nicy miêdzy "brutto" i "netto". Tak wygodniej.

cezar85

21 maj 2018 17:57

500 ekstra dostan± 'nauczyciele' religii

krynolinka

21 maj 2018 17:57

500+dla tych, którzy wyróżniają się właściwą optyką polityczną. I mają dobre kontakty z parafią.

krynolinka

21 maj 2018 17:56

500+dla tych, którzy wyró¿niaj± siê w³a¶ciw± optyk± polityczn±. I maj± dobre kontakty z parafi±.

Tadeusz Urbańczyk

21 maj 2018 17:56

Wypchaj się !

manren

21 maj 2018 17:56

Jednym z kryteriów, a muszą być spełnione łącznie, mają być publikacje naukowe nauczycieli.

vargur09

21 maj 2018 17:56

czyli przeważnie dostaną przydupasy dyrekcji...i tak do zajeb***

filip tyminski

21 maj 2018 17:56

TA MENDA DECYDUJE O PROGRAMIE MOJEGO WNUKA! SZMATO NADAJESZ SIE DO RYDZYKA, DO KOSCIOLA LIZAC DUPY CZARNYM

Oceniono 5 razy

21 maj 2018 17:55

Taaa... nie wiem kto w edukacji zarabia 4600 złotych. Dyrektor? Zastępca dyrektora? Jeśli nauczyciel, to raczej taki, co zasuwa w dwóch szkołach, podpierając się nosem ze zmęczenia.

remo29

21 maj 2018 17:55

W całej serii "Gwiezdnych Wojen" było więcej prawdy niż w jednym zdaniu tej szczerzącej się baby.