Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Zamek w Puszczy Noteckiej. Inwestor: To przykład dobrej koegzystencji człowieka i przyrody

12 lipiec 2018 14:02
48 8

Wokół budowy zamku w Puszczy Noteckiej atmosfera gęstnieje: CBA weszło do siedziby Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Poznaniu, która uczestniczyła w wydawaniu procedur na budowę, inwestycją zainteresowały się ministerstwo i prokuratura.

Teraz głos zabrał Dymitr Nowak, prezes spółki D.J.T., która odpowiada za budowę zamku w Puszczy Noteckiej. W rozmowie z Wirtualną Polską podkreślał, że prawidłowość realizacji całej inwestycji wielokrotnie potwierdzał nadzór budowlany.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
nanabun

12 lipiec 2018 14:08

To nie "jest przykładem dobrej koegzystencji człowieka i przyrody", a jedynie przykładem że żyjemy w bananowej republice, gdzie bez trudu można kupić urzędasów, radnych, i kolesi z tytułami profesorów. Przed wojną mówiło się o Rumunii, że tam za łapówki można kupić nawet króla. Zdecydowanie prześcignęliśmy przedwojenną Rumunię.

Oceniono 10 razy

12 lipiec 2018 14:07

Gadanie inwestora jest conajmniej zabawne.

Van der Seck

12 lipiec 2018 14:06

Osuszyc jezioro... Na bank wyciac drzewa i zrobic drogi dojazdowe na teren budowy... No, jaka kur.... idealna koegzystencja z natura, naprawde! Ile wzieliscie na Czerskiej za ten artykul sponsorowany i rozmowe ze slupami reprez3ntujacymi prawdziwych inwestorow?...

clevland

12 lipiec 2018 14:05

Na terenie natura 2000 jeżeli ktoś chce postawić dom na działce, to dostanie pozwolenie pod warunkiem odległości co najmniej 100m od naturalnych cieków wodnych...

menazka

12 lipiec 2018 14:05

Czy może ktoś mi podać przykład zamku/budynku inspirowanego zamkiem wybudowanego współcześnie który nie jest makabryłą?

Oceniono 22 razy

12 lipiec 2018 14:04

" normalna inwestycja developerska" do natychmiastowej rozbiórki !!! Zniszczony teren Puszczy do renowacji na koszt "normalnego developera".

lokad

12 lipiec 2018 14:04

Nieprecyzyjne przepisy, korupcja i brak poszanowania dla krajobrazu i natury. To Polska, to my Polacy. Znajdą się oczywiście Janusze biznesu w swoich BMW X6-tkach ze swoimi księżniczkami, które chętnie zamieszkają w zamkowej wieży. Sen wariata.

Oceniono 15 razy

12 lipiec 2018 14:03

Architektura wcale nie jest specyficzna - taki gargamel do potęgi . Ohyzda ......