Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Zamiast do biednych, pieniądze trafiały na konto prezes. Skandal w Bractwie Brata Alberta

7 grudzień 2018 17:41
72 12

"Dziennik Wschodni" opisuje sprawę z Lublina, do której doszło w Bractwie Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie. W latach 2017-2018 prezes bractwa Monika S. we współpracy z księgową Dominiką S. i skarbniczką Magdaleną W. wyprowadziła z organizacji 220 tys. zł.

Monika S. przelewała te pieniądze prosto z konta organizacji. Kobieta została już aresztowana na trzy miesiące.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
Oceniono 12 razy

7 grudzień 2018 17:44

Ale o co chodz?! One też potrzebujące i im teź się NALEŻY !

2majtek1

7 grudzień 2018 17:43

Jak ¶wiat ¶wiatem najlepsze interesy robi siê na ludziach biednych . Zapytajcie o to w ko¶ciele.

fakiba

7 grudzień 2018 17:43

Penie blisko jej do pis , tak sama mentalność

krynolinka

7 grudzień 2018 17:43

Najgorsze złodziejstwo okraść najbardziej potrzebujących.

krynolinka

7 grudzień 2018 17:42

Najgorsze z³odziejstwo okra¶æ najbardziej potrzebuj±cych.

11krzych

7 grudzień 2018 17:42

I tak moher w to nie uwierzy i bêdzie kwicza³ o ataku na ko¶ció³. Jak katol przy³apie ksiêdza na wyci±ganiu penisa z dupy ministranta, to ksi±dz powie ¿e kto¶ to w³o¿y³ a on w³a¶nie pomaga dzieciakowi i to wyci±ga. I moher to ³yknie. To jest nie do wiary dla normalnego cz³owieka ale ksiê¿a tak w³a¶nie sobie tych niewolników wytresowali.

dziadekjam

7 grudzień 2018 17:42

Ale o co chodz?! One te¿ potrzebuj±ce i im te¼ siê NALE¯Y !

Zaloguj siê Skomentuj

7 grudzień 2018 17:42

Aby oceniæ lub

Oceniono 5 razy

7 grudzień 2018 17:42

tak to jest jak mafie wspiera państwo... pedofilia, złodziejstwo , malwersacje... przecież w IV RP tych kolesi nikt nie kontroluje, włącznie z systemem prawnym i policja

cozano

7 grudzień 2018 17:42

Obrotne kobitki, ale daleko im do idola, Tadzia z Torunia.

Oceniono 11 razy

7 grudzień 2018 17:42

no, proszę, proszę - okookościelne hieny okradały bezbronnych. I te łachudry wycierają swoje ryje Jerzym Owsiakiem? No, gdzie jest opasiona , ordynarna krycha? I inna swołocz pisio - katolicka? Tak zawsze wyjecie? No, ukamienujcie tych złodziei z "bożym imieniem" na gębach?

bsdw

7 grudzień 2018 17:41

Moim zdaniem do tego w³a¶nie te Caritasy , Stowarzyszenia Brata Alberta i podobne organizacjê s³u¿±