Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Zawady Ełckie. Trudna walka o życie konia. Zwierzę wpadło do leśnego trzęsawiska

28 październik 2018 18:15
149 16
Zawady Ełckie. Trudna walka o życie konia. Zwierzę wpadło do leśnego trzęsawiska

W sobotę rano strażacy dostali zgłoszenie o koniu, który wpadł do bagna. Gdy dotarli do trzęsawiska, zwierzęciu wystawał na powierzchnię już tylko łeb.

Tak walkę o życie konia relacjonował w rozmowie z Polsat News st. kpt. Jarosław Pieszko z Państwowej Straży pożarnej w Ełku: - Częściowo został odkopany, tułów opasano wężami strażackimi i linami alpinistycznymi i przy użyciu ciągnika rolniczego udało się wydobyć go na zewnątrz.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
Oceniono 13 razy

28 październik 2018 18:19

Brawo ludzie, że uratowaliście zwierzę!

marrob

28 październik 2018 18:19

Kochani! Strazacy, i inni którzy pomagali. Bardzo wam dziekuję. To jest własnie człowieczeństwo!!

Zaloguj siê Skomentuj

28 październik 2018 18:18

Aby oceniæ lub

marrob

28 październik 2018 18:18

Kochani! Strazacy, i inni którzy pomagali. Bardzo wam dziekujê. To jest w³asnie cz³owieczeñstwo!!

bmarten

28 październik 2018 18:18

Tak jest, brawa dla tych wszystkich ratowników zwierzêcia!

Emi Grant

28 październik 2018 18:18

Mia³ szczê¶cie, ¿e go ludzie zauwa¿yli, wielkie brawa dla ekipy ratowniczej!

Slawa Ellert

28 październik 2018 18:18

Respekt i uznanie dla ratowników ¿ycia! Czapki z g³ów przed dzielnymi stra¿akami i wszystkimi pomagaj±cymi! Przyk³ad dla ca³ej ludzko¶ci - ka¿de ¿ycie jest warte ratunku.

loneman

28 październik 2018 18:18

Tylko koni zal...

Emi Grant

28 październik 2018 18:18

Miał szczęście, że go ludzie zauważyli, wielkie brawa dla ekipy ratowniczej!

mimamima

28 październik 2018 18:18

A mnie ciekawi, jak ten koń tam się znalazł? Tak sobie biegał luzem?

andi113

28 październik 2018 18:17

Taki njus od razu rozja¶ni³ mi ten szary, deszczowy dzieñ...szacun dla wszystkich, którzy pomogli uratowaæ zwierzaka :-))

pit833

28 październik 2018 18:17

Brawo. Gratulacje dla calej ekipy. Konie to wspaniale piekne zwierzeta

glencok

28 październik 2018 18:16

Brawa dla wszystkich którzy brali udzia³. Jeste¶cie wielcy, pijê wasze zdrowie

Oceniono 1 raz

28 październik 2018 18:16

Bardzo proszę o pomoc bit. ly/2q8f81B

bmarten

28 październik 2018 18:16

Tak jest, brawa dla tych wszystkich ratowników zwierzęcia!

glencok

28 październik 2018 18:16

Brawa dla wszystkich którzy brali udział. Jesteście wielcy, piję wasze zdrowie