Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Ile zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy we wszystkich finałach? Może przebić miliard

13 styczeń 2019 10:03
55 8

W Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy chodzi po pierwsze o pomaganie, a po drugie - o pozytywną atmosferę i zabawę. - Nie chodzi o bicie rekordów - powtarza Jurek Owsiak. Wiadomo jednak, że rekordy zebranych kwot przyciągają wiele uwagi - tym bardziej, że są coraz wyższe.

Rekordy zebranych kwot padają prawie w każdym finale WOŚP. Tylko kilka razy zebrano mniejszą kwotę, niż rok wcześniej. Jednak w ostatnich latach wzrost jest szczególnie zauważalny. Po kilku latach wzrostu o kilkaset tys. zł o kwoty w okolicach 50 mln, w 2016 roku zebrano aż ok. 20 mln więcej, niż ro...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
Oceniono 8 razy

13 styczeń 2019 10:08

Ile za to czarnuchom można postawić pusrych kościołów...

suwaratk

13 styczeń 2019 10:08

I tak też wszystkim którzy mają honor piszę, apeluję, do wszystkich którzy nie głosowali na Kacora a biorą 500+ :) ODDAJCIE KASĘ ZA PÓŁ ROKU NA WOŚP :) rzucam wyzwanie :)

glemp1

13 styczeń 2019 10:07

Czym jest miliard wobec ok. 20 miliardów przekazanych w ciągu roku Kościołowi watykańskiemu przez nierząd PiS?!

azx67

13 styczeń 2019 10:06

Od czasu rządów popier....ej zmiany ludzie dają na potęgę. Aż pisiorom "gul skacze, hehe.

cezar85

13 styczeń 2019 10:05

im bardziej pis się angażuje, tym więcej zbiera WOŚP no i Polfa dostaje więcej jadu więc same plusy

Oceniono 4 razy

13 styczeń 2019 10:05

Na razie bodajże 14 milionów... Czyli wszyscy Polacy zebrali ledwie 14 rocznych pensji "narzeczonej" Glapinskiego. Takie priorytety ma PiS

fakduck

13 styczeń 2019 10:04

Dziękujemy ci pisuarnio. Uaktywniłaś najlepsze ludzkie pokłady w Polakach, dzięki swojej nienawiści do nich!

Oceniono 1 raz

13 styczeń 2019 10:03

ten wykres o PiS i Polakach mówi więcej niż tysiąc słów;). nie liczę na rekord (brak niedzieli handlowej robi swoje) ale dołóżmy do miliarda:)!