Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Zjednoczona opozycja pokonałaby PiS. Jest jedno "ale": do koalicji muszą przystąpić wszyscy

4 grudzień 2018 06:51
84 11

Jeśli jednak opozycja się nie zjednoczy, to PiS wygra wybory - wynika z sondażu dla „SE”. Jeśli jednak PO, Nowoczesna, SLD, PSL, Razem i Teraz zewrą szyki, pokonają partię rządzącą z wynikiem 50 proc.

Próg wyborczy przekroczyłaby jeszcze partia Kukiz ’15, która dostałaby 8 proc. Poza Sejmem znalazłaby się Wolność Janusza Korwina Mikkego – ugrupowanie otrzymałoby 4 proc.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 11
adaw73

4 grudzień 2018 06:53

PO już nawet nie kryje gdzie mu bliżej. Totalniacy!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie wasze ideały? Pluralizm, demokracja, solidarność. Wszystko to macie gdzieś. Sprzymierzycie się nawet z POL Potem i Hitlerem gdyby zmartwychwstali, tylko wrócić do koryta i dalej kraść. Hańba wam!!!!! ZDRAJCY!!!!!

Sam Sliding

4 grudzień 2018 06:52

No to w czym problem? Najpierw trzeba pozbawić władzy szaleńców. Potem cokolwiek się będzie działo, nie będzie miało tak zgubnego wpływu jak teraz.

plendz

4 grudzień 2018 06:52

Najpierw wybory, potem oczyszczenie TK, s±dów i prokuratur oraz delegalizacja PiSu.

fakiba

4 grudzień 2018 06:51

Do¶æ pis i jego krêtactw

falbor

4 grudzień 2018 06:51

Program CELA+ coraz bli¿ej !!!

polakadam

4 grudzień 2018 06:51

Kraj wolny od pisizmu.

ggchmiel

4 grudzień 2018 06:51

Nie zrobiono symulacji co by było gdyby do wyborów poszli zjednoczeni faszyści: piSS i Kukiz 15. W naszym przykościelnym kraju na pewno by pokonali każdego demokratę.

Zaloguj siê Skomentuj

4 grudzień 2018 06:51

Aby oceniæ lub

Rękaw Czarnoksiężnika

4 grudzień 2018 06:51

Karakan wygląda jakby znowu miał pełne pieluchomajtki

prokuraturarejonowa

4 grudzień 2018 06:51

PiS zdobêdzie 30% pod warunkiem ¿e do koñca przysz³ego roku Kaczyñski bêdzie siedzia³ pod Pierzyn± a Macierewicz w szafie. Marzenie ¶ciêtej g³owy. Opozycja ich wyci±gnie na ¶wiat³o dzienne.

kocurxtr

4 grudzień 2018 06:51

ohoho Nowogrodzka rzuci³a rezerwy trolli widaæ sprawa jest powa¿na chyba nawet tych z nocnej zmiany obudzili :) nie dziwiê siê... sporej grupie z wierchuszki KC PiS grozi Trybuna³ Stanu za z³amanie Konstytucji i wiêzienie ale Polacy widz± - i my¶l± samodzielnie :) pokaza³y to ju¿ wybory samorz±dowe jako Polak-Patriota jestem spokojny o przysz³± jesieñ 'ponure rz±dy PiSu ju¿ nigdy nie powróc±' ...