Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Owsiak zabiera głos po ataku nożownika na prezydenta Gdańska. "To jest momentami dziki kraj"

13 styczeń 2019 20:04
869 15

Jurek Owsiak ze studia mówił o wydarzeniach z Gdańsku i nie dowierzał, że wydarzyło się "w Polsce, która słynęła z tego, że wymyśliła wolność, solidarność".

"W ciągu ostatnich trzech lat tak się zakręciliśmy, ze nie możemy nawet uszanować takiego pięknego dnia, jak WOŚP. Tak się zakręciliśmy nawzajem, tak się wzięliśmy za łby, że mając żale, mając swoje pretensje, targniemy się z nożem na drugą osobą" - mówił ze sceny Jerzy Owsiak.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 15
freud1

13 styczeń 2019 20:07

Napisze cos, za co mnie zlinczuja obie strony. Ale zamachu (tak, zamachu, choc nie bylo allah akbar) na Prezydenta Gdanska, dokonal chory psychicznie nieszczesnik. Tyle tylko, ze za pretekst posluzyla mu polityka a nie religia.

xsawer

13 styczeń 2019 20:06

Brudziński będzie miał okazję zamknąć "Przystanek..." jako imprezę olbrzymiego zagrożenia.

mgrzemow

13 styczeń 2019 20:06

Popieram Jurka. Ale warunkiem koniecznym jego postulatu jest posadzenie ca³ej PiSowskiej mafii udaj±cej partiê polityczn±...

sector23

13 styczeń 2019 20:06

Równie¿ biskupi i ksiê¿a do³ozyli i nadal dok³adaj± swoje trzy grosze, do tej nagonki i seansów nienawi¶ci.

Jo¿in Ba¿in

13 styczeń 2019 20:06

Jak Jaros³aaw jecha³ prywatnie odwiedzaæ grób brata ,to by³o zaanga¿owanych tysi±ce policjantów. A masowa impreza i pañstwo nie daje ¿adnych si³ do ochrony. Przecie¿ my p³acimy na to podatki! Co za dno rz±dzi naszym krajem!

f451

13 styczeń 2019 20:06

Co¶cie sku...syny zrobili przez te 3 lata z Polsk± ?

Oceniono 1 raz

13 styczeń 2019 20:05

"To jest momentami dziki kraj". Zgoda to jest dziki kraj.

Oceniono 3 razy

13 styczeń 2019 20:05

N to se PISiorskie pizdzielce zesraja z krwia...

Oceniono 5 razy

13 styczeń 2019 20:05

To jest totalnie dziki kraj. Nienawiść pomiędzy ludźmi aż kipi nawet z błahego powodu. Tu już nikt nie rozmawia ze sobą. Tu się trzyma stronę swoich i swoim kibicuje bez względu na to, co zrobią. Taka Wolska kibolska. Amen?

Oceniono 2 razy

13 styczeń 2019 20:05

no platfusy spijają śmietankę której nawarzyli przez 8lat rządów 8lat nagonki i judzenia na PIS efekty? Rosiak wsadzanie nie winnych do wiezień trzymanie latami na wydobywczym - kibic legii Stefan... a to nie koniec

maaac

13 styczeń 2019 20:05

Facet ewidentnie wariat i pewnie z PiSem nie ma nic wspólnego ale.... Ale lata temu taki sam wariat zaatakowa³ biuro poselskie PiSu. I PiS zrobi³ wszystko by wmówiæ ludziom ze tak w³a¶nie POwcy szczuj± ludzi na nich, ze ten cz³owiek by³ cz³onkiem PO i ze PO ma krew na rêkach. I czego PiS siê teraz spodziewa pob³a¿liwo¶ci? Pój¶cia drog± Owsiaka który apeluje by nie dzieliæ siê? Top oni mog± k³amaæ i pomawiaæ a druga strona jak j± siê opluwa tylko siê bezsilnie wycieraæ? No to maj± na co zas³u¿yli i wcale mi ich nie ¿al. Niech siê t³umacz± z czego¶ za co nie odpowiadaj±. PS. A o Pixie i Dixie bynajmniej nie zapomnia³em.

Zaloguj siê Skomentuj

13 styczeń 2019 20:05

Aby oceniæ lub

sailor2016

13 styczeń 2019 20:05

Po piSSlamistach sp³ynie to jak po kaczce i powiedz± jeszcze, ¿e to wina Tuska.

xsawer

13 styczeń 2019 20:05

Brudziñski bêdzie mia³ okazjê zamkn±æ "Przystanek..." jako imprezê olbrzymiego zagro¿enia.

Oceniono 8 razy

13 styczeń 2019 20:04

Ci wszyscy, którzy robili nagonkę na WOŚP, mają krew na rękach: więc i wy dziś też macie swoje święto - cieszcie się!!!!!!